DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım

Anasayfa

Forum

Dosyalar

Biyografiler

MP3

Resimler

Video

Oyunlar

Incelemeler

Haberler

Iletisim

DF'Radyo

Sponsor Bağlantılar
Ana Menü

Anasayfa
Arama
Haber Arşiv
Forum
Resim Galerisi
Rock Müzik Nedir?
Site Haritası
Şikayet Et
Türkçe Video
Yönetici Listesi
Yabancı Video

Duman Menü

Akor / Tab
Duman Biyografi
Videolar
Duman İncelemeler
Duman Mp3 Çalar
Duman Radyo
Duman Şarkı Sözleri
Duman Video
Duman Tanıtım
Duman Biographie

İletişim
İletişim
Bağlantılar

Üyeler İçin
Haber Ekle
Link Ekle
Makale Ekle

Download
Download

Rastgele Resim
En Son İnceleme
Duman Sevdim Desem D...
Duman Bu aşk beni yo...
FERİDUN DÜZAĞAÇ
Duman Belki Alışmam ...
Duman Ah Dinle
Duman Senin Gibi Dinle
Duman Belki Alışman ...
Duman Her Şeyi Yak D...
Duman Aman Aman Dinle
Duman Hatun Dinle
En Çok İndirilenler
Kaan Winamp Skin 2381
Duman Avatarları 1897
Batuhan Winamp Skin 1020
Multi MSN 8.0 683
MSN 8.0 568
Windows Media Player 10 547
Metallica-Unforgiven... 503
En Yeni Üyeler
Üye AdıKatılım
yaytar 07-07
07190707asd 04-07
Dumanist422 12-06
ddemett 10-06
DarmaDumanist 18-05
kafkasokan 21-04
Good98 14-04
wombatnecmi 10-04
Emre09 25-03
Sidal 06-03
Günlük Burc

RSS Feeds
Subscribe to our feeds!

Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 9
Çevrimiçi Üye Yok

Kayıtlı Üyeler: 17,335
En yeni Üyemiz: yaytar
 Başlığı Görüntüle
DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım | Dünyadan - Sizden Bizden Onlardan | GeyiQ Odası
Sayfa 2 - 4 < 1 2 3 4 >
Yazar RE: Çocukken Yaptığınıs çıLqınLıkLar
dumanix
Üye

Üye Avatar

Katılım Tarihi: 03.08.07
Mesaj Tarihi 07-06-2008 05:40
ben küçükken ewimiz 5.kattaydı odanın içine giren siyah sineklerin kanatlarını ablamlabirlkte koparıp 5.kattan aşağı atıoduk smileykanatsız nası uçtuklarını o korkuyu yaşamaları bize eğlenceli geliodusmileyama büünce anladım ki aslında bütün sinekleri böle yapmalıyızsmileysmiley

irtifa kaybıyımmm=)>>merwesmiley<<
merwe_pntgrm@sebocuyuz.net Özel Mesaj Gönder
DuMaN_AlPeReN
Üye

Üye Avatar

Nereden: MaNiSa
Katılım Tarihi: 24.04.07
Mesaj Tarihi 07-06-2008 18:09
bn 12 yasndaım smileysmiley 8-9 yasndaken arklarla bahceden tas topluoduk sora tasları camurla sarıp yoldan gecen arabalara atıoduksmileysmiley sora bı adam arabaı durdurdu bn aprtmn kapısnın ustnde bıyer vardı o korkula oraa cıkıodmmsmileysmileysmiley

Seni SeFIoM BiLqE
hiç olmadı ne gerek var duman_45_@hotmail.com www.dumancilargelsin.azuz.com Özel Mesaj Gönder
tugce_94
Üye

Katılım Tarihi: 26.07.08
Mesaj Tarihi 27-07-2008 16:52
benm annem kertenkeleden çok korkardı. ananemledeydik. sokakta kertenkele buldum. 7 yaşında flndım sanırım. elime aldım omzuma koydum. bütün mahalleli kapının önünde oturuyodu. annem içerdeydi. ananem dediki kertenkeleyi al annene ver bardakta suya koysun. bende omzumda kertenkeleyi seve seve annemin yanına gittim. dışardakilerde sayıyo 10-9-8-7... die annemin arkası dönüktü. anne şunu bardağa koyarmısın dedim. annem döndü elini uzattı ( dışardakiler 4-3-2-1-0 tam sıfıra geldiklerinde...) annem bi çığlık attı dışardan büyük bi kahkaha sesi geldi bende nerden geldiğimi şaşımıştım. annem beni evden kovmuştu smileysmileysmileysmiley
Özel Mesaj Gönder
dumanmaynakiyimben
Üye

Üye Avatar

Katılım Tarihi: 23.07.07
Mesaj Tarihi 27-07-2008 17:21
kusenlerle köyde sadece dedemle pikniğe gider sonra 4kız dağa tırmanırdık saatlerce kayaların üstünde gezer dururduk bide eğik bi kaya bulup üstünde kayardık simdide yapıos ama eskisi gibi cesur deiliz öle maynklıklar yapamıossmiley
Özel Mesaj Gönder
usayli_manyak
Üye

Nereden: ankara
Katılım Tarihi: 14.04.08
Mesaj Tarihi 27-07-2008 17:34
bnde kçükken bi mğazada kabine saklnmişim çkmamişim we babmlar bni 2 3saat mğazada aramışlarsmileysnra kbinin kapsni bi açmişlar bn sritiomsmileysmiley

hee bide bi otelde bn sürekli kçar kçar aşçinin ynına gdermişim artk ymeklerdnmi yksa aşçdanmı blmemsmileysmiley

bn 4yşindayken yine bi otelde işte 10yşinda bi çockla tnışmişim çocğa aşk olmuşumsmiley o olman ymek yemiyomşum babm gdip çocğu buluyomş sbah khwaltida,öğln ymeğnde, akşm ymeğnde htta nrdese btün gnümü çockla geçiiomşsmiley zuhahahahahh çocğu öpyomşum flan 4yşindayken10yşindaki wleti twlamişimsmileysmileysmiley
Özel Mesaj Gönder
ozgendmn
Üye

Nereden: antalya
Katılım Tarihi: 13.07.08
Mesaj Tarihi 29-07-2008 11:03
ben kücükken kedileri cok severdim ama simdi ölesiye nefret ediyorumsmileysmiley...ilk tasındığımız apartmanda otururken eve bi kedi getirmiştim..cok seviyordum elimle falan besliyordum.... bi aksam odaya geldim kedide ordaymıs beni kovalamaya basşadı Allah dan odama gidip kapıyı kapattımsmiley...ertesi gün apartman sahibi bize oturmaya geldi ve kediyi gördü görür görmezde 2. kattan asagıya attısmiley Meger evde hayvan beslemek yasakmıssmileysmileysmiley

ozgendmn
simge_linkin_park@hotmail.com Özel Mesaj Gönder
burak1162
Üye

Üye Avatar

Nereden: aksaray
Katılım Tarihi: 22.10.07
Mesaj Tarihi 29-07-2008 11:34
2. sınıfta ögretmenimin masasına kalp cizmiştim smiley ona evlenme teklifi etmiştim aşk işte pehhh smileysmiley

[img]http://img214.imageshack.us/img214/8939/b309005643654cm7.jpg[/img]

[img]http://img404.imageshack.us/img404/4565/984984894198418941sp2.gif[/img]
Özel Mesaj Gönder
xBrc-94
Üye

Üye Avatar

Nereden: İstanbul
Katılım Tarihi: 22.07.08
Mesaj Tarihi 29-07-2008 12:26
bende kücükken camın mermerıne cıkarmısım smileysmiley
annem insene kızıım dermıs ben inadına yine cıkarmısım smileysmiley
bide hic unutmam anaokulunda bi erkek le kavga etmıstım cocuun seyine vurmustum bayılmıstı smileysmiley babası gelmışti smileysmileysmiley
burcuultan@hotmail.com Özel Mesaj Gönder
secretrec
Üye

Nereden: izmir
Katılım Tarihi: 24.12.07
Mesaj Tarihi 29-07-2008 13:22
3 arkdaş kaykaylarla İzmir den Çeşme'ye gitmek olmuştu.yaklaşık 3,5 saat sürmüştü ama süper eğlenceli bi gidiş olmuştu.geri dönüşte herkez yorgun ve bitkin olduğundan dolayı otobüsle dönmüştük amasmiley

keşke dönüştede kaykayla dönseydik diye şimdi düşünmüyor değilizsmileysmiley
Özel Mesaj Gönder
dengesiz
Üye

Üye Avatar

Nereden: ist
Katılım Tarihi: 31.05.08
Mesaj Tarihi 29-07-2008 15:04
küçükkenki evimizde voleybol sahası vardı anneler oraya gider voleybol oynarlardı 5- 6 yaşlarındayken ben de gider en arka çizgide durur bütün dışarı çıkacak topları çevirir topa her vurduumda beni istemeyen büyük teyzelere bak nası kurtardım derdimsmileysmiley

yabancı evlerde tuvalete gidemezdim tuvalete gitmek için bayaa yol yürüdüğümü hatırlıorum ya da milleti (gece bi yere gidilmişse)uykum var die kaldırıodumsmileyhalbuki ne gerek var ona da pislicen buna dasmiley

bi ben vardım karanlıkta,en ortada ve hala senin bıraktığın yolda!!
Özel Mesaj Gönder
rockrain
Üye

Üye Avatar

Nereden: duman şehri
Katılım Tarihi: 04.11.07
Mesaj Tarihi 29-07-2008 17:13
bn küçükken arkiLerLe kertenkeLe avına çıkardıksmiley bzm sitede arkilerLe sadece bzm oLan tavşanLarımız wardı buLuduqumuz kertenkeLeLeri ortadan ikiye ayrıp ameLiyat ediyoruz fLn derdiksmiley işte o kertenkeLeLeride tavşanLara yedirmeye çaLışırdıksmiley tabi onLarda yemezdismiley bizde yiyecekLerinin arasına koyardık onLarda yani çok azını yerdismileybi süre sonra tavşanLar bzm yüzümzden öLdüsmileyama bz acayip eqLenioduk yasmileyşimdi acıyorum o tavşancaqızLarasmiley

" En SeVDiqİN YaLnızLıqını aL qeçir SırTıNa EserSe HaFiFteN RüZqaR ÜşÜMeZsiN...!

RocK FoReVeR...!!
Özel Mesaj Gönder
kimi
Üye

Üye Avatar

Katılım Tarihi: 14.04.08
Mesaj Tarihi 17-08-2008 20:39
eskiden dokun bana diye bir yarışma vardı bizde ona imrenip külüstür bi arabayı saatlerce bırakmamıştık hehesmiley
Özel Mesaj Gönder
ozlem_rock666
Üye

Üye Avatar

Katılım Tarihi: 01.08.08
Mesaj Tarihi 17-08-2008 21:03
dumanix yazdı:
ben küçükken ewimiz 5.kattaydı odanın içine giren siyah sineklerin kanatlarını ablamlabirlkte koparıp 5.kattan aşağı atıoduk smileykanatsız nası uçtuklarını o korkuyu yaşamaları bize eğlenceli geliodusmileyama büünce anladım ki aslında bütün sinekleri böle yapmalıyızsmileysmiley
süpermiş yaasmileysmileysmiley

Özel Mesaj Gönder
melodi60
Üye

Katılım Tarihi: 09.11.07
Mesaj Tarihi 18-08-2008 13:40
ben de 3-4 yaşlarındayken annemin bi arkadaşının evine gtmiştik.ev çocuk dolu ama bn çok usluyum herkes koşuyo oynuo fln..bn köşede oturuorum.sonra oyuncak sepetinin içinde duran pastel boylar sıkıntımı gidermişti smiley odanın duvarına kocaman ev çizdim hem de bacasındn duman falan çıkıyo...sonra eve giderken farketti tbi millet ev sahibi kadın bişi demedi.çocuk işte fln..akşam kadının eşi gelmiş ve bnu 3-4 yaşndaki bi çocuk çizemez daha büyük birisidir.baksana bacadan duman bile çıkkıo demişsmiley (o zmndn beri çok deişen bişi yok çünkü resmim iğrenç ve o ev resminin ötesine gittiğimi hiç hatırlamıorumsmiley)
Özel Mesaj Gönder
melodi60
Üye

Katılım Tarihi: 09.11.07
Mesaj Tarihi 18-08-2008 13:47
hı bi de 2 sene önce kardeşimle eve bi kaç gn önce doğmuş bi yavru kedi getirmiştik.çok şirin bşiydi.oynuorz seviorz fln..ama yazık hayvan süt bile içemiodu enjektörle ağzına süt verioduk biz.sonra annesini istemeye başladı.her gece ciyak ciyak baırıodu.biz de mecburen geri götürdk annesnin yanına.sonra annesi bunu tekrar kabul etmedi.süt vermiodu ona.biz de üzüldük haline.her gün annemlerin içelim die aldığı sütleri bardağa koyup kedilere enjektörle içirmeye gdioduk.bi de sadece bizimkini deil 5-6 tane kedinin hepsini beslioduk.ama sonra salak komşu anneme sölemiş yaptığımızı annem de kızmıştısmiley bi daha veremedik süt falan
Özel Mesaj Gönder
LimitlessRock
Üye

Nereden: Geldim Buraya
Katılım Tarihi: 07.06.08
Mesaj Tarihi 18-08-2008 14:14
CocuukLuum Hcc quSeL qecMeDiii KısaCaSıı smiley aiLem'Denn Uzak YasaDıım
Özel Mesaj Gönder
dumanqoliq_13
Üye

Üye Avatar

Nereden: mersin
Katılım Tarihi: 05.08.08
Mesaj Tarihi 18-08-2008 14:41
bi kere arkilerin evlerinn önnde oynuoduk saklambacı bn saklanacam die kaybolmuştum sonra zar zor bi karakol buldum oralarda annmler bni almışlardı
puhaha sprdi yha

bide arkilerin ayakkabılarını saklardık fln bn birinnkini çöpe atmıştım bna kızmştı annemlerle ona yeni bi ayakkabı almştık...smileysmiley
neydi bea şimdi konuşunca gülmekten yerlere yatıorumsmileysmiley:](:smiley

..VuRGun yeMiş GönLüMe Ne eYLeseN naFiLe..

DuyGu
duygu1241@hotmail.com Özel Mesaj Gönder
seckin
Üye

Üye Avatar

Nereden: İzMiR
Katılım Tarihi: 23.08.08
Mesaj Tarihi 23-08-2008 01:56
okula giderken okul kapısından dönüp yarışa yada sütüdyaya giderdim tmm belki çılgın deil ama smiley sonra çöp tenekellerini devirip yandaki evlere yumurta atardık sonra biri bişey sorduğunda çöp düşerken fırlamıştır derdik durak camlarını kırardık balkondan su dolu poşet atıardık [[ çok ses erir mahallesinde kalp rahatsızlığı olan denemesin ]] arabaların üstüne su bazlı boya ile yazılar yazardık lastikleri indirirdik 600 mt ilerdeki arsada parketmiş tüp arabalarına sabotaj yapardık ama hiç başarılı olamadık v.s v.s v.s en sonunda mahalle bizden nefret etmeye başladısmileysmileysmileysmiley

Kaliteli Rock Kaliteli Müzik
seckin@rockturka.org www.rockturka.org Özel Mesaj Gönder
sedaaa
Üye

Üye Avatar

Nereden: samsun
Katılım Tarihi: 09.09.07
Mesaj Tarihi 23-08-2008 15:44
amcam bıze glmıştı byrmda bn dışarda oynarken sumuklu bocek bulup bı poşete atmışıtm kuçukken boceklerden tıksınmıyodum.sonra eve gelıp amcamın askıdakı ceketının cebıne koydum.daha snra amcam ceketı gıydı elını cebıne bı attııı.atış o atışsmiley

___SEVENLER SEVİLİP MUTLU OLSAYDI SEVENLERİN ELİNDE BİRA ŞİŞESİ OLMAZDI___
!!!param çıkışmadı melek yürüyerek gelıyorum sabret!!!
seda__55100@hotmail.com Özel Mesaj Gönder
LimitlessRock
Üye

Nereden: Geldim Buraya
Katılım Tarihi: 07.06.08
Mesaj Tarihi 23-08-2008 15:46
seckin yazdı:
okula giderken okul kapısından dönüp yarışa yada sütüdyaya giderdim tmm belki çılgın deil ama smiley sonra çöp tenekellerini devirip yandaki evlere yumurta atardık sonra biri bişey sorduğunda çöp düşerken fırlamıştır derdik durak camlarını kırardık balkondan su dolu poşet atıardık [[ çok ses erir mahallesinde kalp rahatsızlığı olan denemesin ]] arabaların üstüne su bazlı boya ile yazılar yazardık lastikleri indirirdik 600 mt ilerdeki arsada parketmiş tüp arabalarına sabotaj yapardık ama hiç başarılı olamadık v.s v.s v.s en sonunda mahalle bizden nefret etmeye başladısmileysmileysmileysmiley

Ne adamSıın smileysmiley 2 mızde Aynı sehirde Oturuoz smileysmiley
Özel Mesaj Gönder
Sayfa 2 - 4 < 1 2 3 4 >
Atlanilacak Forum:
Duman Forever Araçlar

| |

Anket
Sitenin arka plan resmi değişsin mi yoksa kalsın mı?

Evet değişsin.

Hayır değişmesin.

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre

Henüz ÜYE Olmadınız mı?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Şifremi Unuttum?
Şifrenizi öğrenebilmek için Buraya Tıklayın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

DuMaN_EmiR
09/01/2019 09:20
tekrar selam. ulaşsın eskiler instagram/m.emir.et smiley

recover
12/10/2018 18:46
emirsmiley

Slipknot_9
07/07/2018 23:26
Slipknot forever ne oldu ya ^^

DuMaN_EmiR
29/05/2018 06:50
Herkese selam. smiley