DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım

Anasayfa

Forum

Dosyalar

Biyografiler

MP3

Resimler

Video

Oyunlar

Incelemeler

Haberler

Iletisim

DF'Radyo

Sponsor Bağlantılar
Ana Menü

Anasayfa
Arama
Haber Arşiv
Forum
Resim Galerisi
Rock Müzik Nedir?
Site Haritası
Şikayet Et
Türkçe Video
Yönetici Listesi
Yabancı Video

Duman Menü

Akor / Tab
Duman Biyografi
Videolar
Duman İncelemeler
Duman Mp3 Çalar
Duman Radyo
Duman Şarkı Sözleri
Duman Video
Duman Tanıtım
Duman Biographie

İletişim
İletişim
Bağlantılar

Üyeler İçin
Haber Ekle
Link Ekle
Makale Ekle

Download
Download

Rastgele Resim
En Son İnceleme
Duman Sevdim Desem D...
Duman Bu aşk beni yo...
FERİDUN DÜZAĞAÇ
Duman Belki Alışmam ...
Duman Ah Dinle
Duman Senin Gibi Dinle
Duman Belki Alışman ...
Duman Her Şeyi Yak D...
Duman Aman Aman Dinle
Duman Hatun Dinle
En Çok İndirilenler
Kaan Winamp Skin 2381
Duman Avatarları 1897
Batuhan Winamp Skin 1020
Multi MSN 8.0 683
MSN 8.0 568
Windows Media Player 10 547
Metallica-Unforgiven... 503
En Yeni Üyeler
Üye AdıKatılım
yaytar 07-07
07190707asd 04-07
Dumanist422 12-06
ddemett 10-06
DarmaDumanist 18-05
kafkasokan 21-04
Good98 14-04
wombatnecmi 10-04
Emre09 25-03
Sidal 06-03
Günlük Burc

RSS Feeds
Subscribe to our feeds!

Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 6
Çevrimiçi Üye Yok

Kayıtlı Üyeler: 17,335
En yeni Üyemiz: yaytar
 Başlığı Görüntüle
DumanForever.com | Duman Fan Sitesi - Video, Resim, Forum Konser - Duman Paylasım | Duman Grubu Paylaşım | Genel
Yazar Makale
sahtegercek
Üye

Üye Avatar

Katılım Tarihi: 24.10.06
Mesaj Tarihi 04-04-2007 19:08
evet arkadaşlarr efsane geri döndüsmiley uzun zamandan sonra tekrar aranızdayım ve şimdi işe atılma zamanıdır bnm uzun süre önce yazdığım bi artık makalemi dersiniz o sizin kararınız yazı vardı onu sizinle paylaşmak isterim yorumlarınız lütfen

Burada pek çok dumancının sözcüsü olarak,
1)duman grubunu tek elemanı Batuhan değildir
2)Batuhan size 1 bakar 2 bakar 3. sunu ben söylemiyim ama asla 4. dia bir şey olmaz
3)Batuhan daha önceki gruplarındayken neden beğenmiyordunuz daha doğrusu haberiniz yoktu çünkü pek çoğunuz (istsianalar kaideyi bozmaz)onların müziğiyle ilgilenmiyorsunuz zaten
4-yakışıklılık kavramı görecelidir(umarım bu kelimeyi bilecek zekanız vardır)Batuhan gayette yakışıklı olabilr pek çoğunuza göre,onun içinnde ne kdr güzel olduu bilinen bişeydir ama bunu gerçekten en fazla konsrden konsere gördüünüz bi adama nasıl aşık olabiliosunuz?ve sizi kaale bile almayan bi insanın size göz kırpması sizi nasıl bu kdr delirtio bunu gerçekten anlamyorum ki bu düşüncelrimde yanlız olmadıımı çokii biliorum
5)eğer gerçekten onu sevdiinize inanyosanyz biraz derine innin ve onun sizi neden aşk derecsinde deilde syradan bi fan derecesinde seviceini anlamaya çalışın
6)burda duman grubundan bahsedioruz yyllarca müziğe emek vermiş bi gruptan emek sözücüünün anlamını bildiinizden eminmisiniz?sadece üstünkörü çalışmak deil emek vermek içinde hissetmek,zorunda olarak yapmak deil emek vermek kendinden geçerek yapılan bişey ve saygı diorum bu adamların müziğini ne tipleri yapyo nede size bakışları bi müziği oratya koymak için gerçekten ruh gerekir ve bu öyle her yerde gösterilmez sahnedeyken ruhunu yansıtmaya çalışan insanlrın neden üstüne atlarsınız buda bi merak konusudr!
7)mümkünse konserlere grup elemanlarını göremk için değil o müziği daha içten hissetmek için gidin!!!
8)ama huylu huyundan vazgeçmez bilirim bu dediklerim kimsnn umuru olmycak ama siz ne kdr vazgeçmiosanyzda bnde o kdr dumanyn bir müzik grubu olduunu gösteremeye çalışmaktan vazgeçmiycem
son olarak:EŞŞEK HOŞAFTAN NE ANLAR diorum
saygIlar

arkadaşlar bunu bütün tiki duman forumlarına yollamışlıım var yeni açılanları bilemicemsmiley YORUMLARINI BEKLİORUMsmiley

sigarayla savsmak tek amacımız
içmeyiz içirtmeyiz çünkü hakliyiz
zarar veriri sağlımıza
içilen her sigara
duman avcılarıyız biz duman
duman avcılarıyız biz smiley smileysmiley

Düzenleyen: kajmergun Düzenleme Tarihi: 11-12-2008 06:01
Özel Mesaj Gönder
Yazar RE: makalemsi:D
Glory
Süper Yönetici

Nereden: Adana
Katılım Tarihi: 21.10.06
Mesaj Tarihi 04-04-2007 19:40
hmm güzel bir yazı tebrik ederim. Bunu zaten sitemizin çoğu üyesi biliyor kanımca bilmeyenlerde bizle takıldıkça öğrenecektir..

Duman'ı Duman yapan grup elemanlarının yakışıklı olması değil yaptıkları müzik güzelliği, müzik duygusudur.. Sanmıyorum ki batuhan yada kaan ı normal biri olarak yolda görseniz dönüp 2. kez bakmazsınız. Ama sahnede olunca ulaşılamaz olunca biraz değişik bir cazibeye bürünüyor..!

Umarım genç kızlarımız böyle saçma ugurlar için günlerini vakitlerini KAaaaaaaaaaaaan, Batuhannnnnnnnnnnn diye geçirmiyorlardır.. Şahsen Amy Lee ve Angelina Jolie nin büyük hayranıyım ama aşık fln da değilim.

tikileşmeyelim, tikileştirmeyelim.. Boş hayallerde geçinip gitmeyelim..

[img]http://img85.imageshack.us/img85/3494/dfik1.jpg[/img]

Geyik odası ve Karalama Defteri Forum Bölümlerine msj yollama bir süre kapatılmıştır.
dumanforever@gmail.com Özel Mesaj Gönder
dumanchi_sibel
Üye

Üye Avatar

Nereden: istanbul
Katılım Tarihi: 30.01.07
Mesaj Tarihi 19-04-2007 21:14
alkışşşsmiley

[img]http://img266.imageshack.us/img266/6273/animation4gt4by9.gif[/img]
http://www.dejavufan.com Özel Mesaj Gönder
hicbisey
Üye

Üye Avatar

Nereden: ankara
Katılım Tarihi: 26.03.07
Mesaj Tarihi 19-04-2007 21:35
bu başlıgın burda olmaması gerek kimin ne kadar dumancı oldugunu bilemezsiniz ayrıca bu yazıda bahsedilen kızlar bırak okumayı duysalar bile anlamazlar dumanın müzigini evet cok begeniyorum ama elemanlarıda en az müzikleri kadar seviyorum bu kadar cana yakın sevecen olmasalar ne kadar dinlerdim bilmiyorum biçok grup var dinledigim ama neden hiçbirinin gözümde duman kadar degeri yok bunun cevabı tabiki kişilikleri hepsini ayrı ayrı cok seviyorum bence sen dumanın müzik grubu oldugunu göstermekten vazgeç sadece dinle kimseyi düzeltmek sana düşmez...zaten istesende yapamazsın
Özel Mesaj Gönder
kaan_45
Üye

Nereden: manısa
Katılım Tarihi: 22.10.06
Mesaj Tarihi 20-04-2007 16:03
yukardaki arkdaşın düşüncesi gayet mantıklı. sadece müzikle bir yere varılmaz gibime geliyor.. şöyle düşünelim kaan zeki müren gibi olsa ama yine aynı müziği yapsa dinlenirmi??? cvp kesınlıkle hayırr olur eminim yada ne bileyim ses iyi marilyn manson gibi sahnedeki çılgınlıklar yapsa dinlenirmi yine hayır..yukarda arkadaşın düşünceleri başlığı açan arkadaşın tezini çürütüyor....

[img]http://img182.imageshack.us/img182/5227/johnyerdezp8ye4.jpg[/img]
duman_kaan_1905@hotmail.com Özel Mesaj Gönder
le_manyak
Üye

Nereden: ızmır
Katılım Tarihi: 17.04.07
Mesaj Tarihi 22-04-2007 12:13
baslıgı acan arkadas neden bu dumansever kızların hepsını zan altında bırakıyosunkı...hayranlık dedıgımız olay sadece konserlere gıtme olayı degıl...sıkı bı duman sever arkadasınla dumandan bahsederken zevk almak....sevdıgın grubun herhangı bı elemanı (bırının yerı mutlaka ayrı olur)onun herresmını gordugundee yuzunde sırın saf bı tebessumun belırmesı..sonra defalarca ızledıgın vıdeoları tekrar ızlemek...bunları yaparken mutlu olmak...sarkılarda ayrı bı derınlık hıssetmek..hayranlık budur...eger kendını sacma sapan bı grubun hayranlıgıyla zıyan edersen tabıkıde yazıkk olur...ama bız bılıyoruzkı dumana deger...bı kez ınsan o elektırıgı hemen alıyo kaanın konusmaları samımıyetı ve hayranlarına olan hayranlıgı...kımısıde batuya asıktır..evet asıktır...bu cumleyı okuduktan sonra lutfen gulunc bı kıskanclıkla salak kızlar demeyın bılıyorumkı bu forumdakı erkek arkadaslar o kadar yuzeysel deıll...yanı kımı dertlerkı hayranlıgın verdıgı heycanı sevgıyı yasarken batuyu yakısıklı dıe sevmeyın dıen bırısı...bende sevmıyorum tabı sadece batu ıcın dumanı seven kızları....ama nedense okudugum heryerde konserde batu dıe bagıollar dıe bası erkekler konserlere gıtmıyomus..mılletın duman sevgısıne soz ederken once kendı sanat anlayınızı deıstırın...bu komık ıcınde kıskanlık gıbı bıseyler barındıran evet hıssedıyorum bole bıseyı bole tırıplerlede bıda mılletı mesgul etmeyın....ayrıca budaha makalemsı oldu sankı....smileysmileysmiley.....

dumanDUMANdumanDUMANduman
Özel Mesaj Gönder

Mesaj Tarihi 29-06-2007 18:07
ya ben baslığı acan ark.ın dediklerinn coğuna katılıyorm...ben konserde fenalık geciriordm bazı yaratklrdan. onumdeki kız yanndakilere ben duman fanı değğilim. kimse bana duman fanı demesn.ben batuhan için geldm diordu. ben dondum kaldm.oyle canlı orneğini gormemiştm bu gune kadr.
hepimiz biliyorz ki dumanın seyırci kitlesinin bi bolumu ne yazkki kendini pek bilmeyen,muziğe değil baska seylere gelmş olan varlıklarla kaplı.
ben anladm ki onlar da farkındalar bunn.o kız saolsn vesile oldu bunu anlamama.neyse konu tam olrk o değil....
ama sunu da goz ardı edemeyız.dinlediğimiz pek cok gruptan bu kadr etkilenmememizn nedeni onların bize verdği yakınlık hisiidir.haa bunu yanlış anlayan olur mu.elbet olur. olmazsa olmaz zaten..smiley bunn sonu yok ki.hadiş biri düzeldi diğeri oteki...omur törpüsü bu iş. takmayacaksn o kadr.ne yapacağız ki.onlar da bilio sacmalığını yaptklarnn. ama ben yaptıkları ya da düşündkleri olrk insanlrın konserlerde onlara adlarıyla bağırmasını soylemıyorm. benm kastteiğğim bi kız konusurken duyduğum ve sok olduğum sozler.
ben o zamn yöhh yaa.yok artık demştm.
ama boyleleri varsa onlar da biliyorlar dedim ya.bunn adı ask değil.ask tanımadan olmaz.haa ilk gorşte asık olmştr. orası bilinmez smiley
ama benm bu baslığı acan ark.ta bulduğum yanlış once genelleme yapması-ki ustune alınmayan alınmaz gerci,alınmadk dasmiley-
ikincisi konserlerde isimleryle bağırmannn tikicanlık alameti olduuğu.
yanlılş bence bu cok. herhangi birisi sna goz kırpar onlardan sen de kırprsn.o opucuk yollar sen de yollrsn.
muzik paylaşımdr.herkes gonlunu acmış da gelmştr.bunda art niyet yoktur bence ve de aranmamalıdr.
benden bu kadr..
saygılarla...smiley
Özel Mesaj Gönder
BiLgE_ba_tu_han
Üye

Üye Avatar

Nereden: anTaLya
Katılım Tarihi: 08.07.07
Mesaj Tarihi 13-08-2007 18:03
her ne kadr bende batuhanı sevsemde konsere geLip batuuuu die baıran kızLardan çokk rahatsz oLuorm antalya konsernde daha dumanın sadece klip şarkılarını bilen tikkyy bi grup tüm konser boyuncaa ayy nee yakışuukklııouuı batuuoum benm die konuşp durdular tamam kaan batuhan ari hepsini seviyorz herkesn daha çok sempati duyduğu bi grup üyesi wardr ama bukadr da abartmayn yaasmiley duman sadece bir kişiden oluşmuyor smiley buna birz da oLsa dikkat edeLim

Herkes o dilbere hayran dönüpte bakmayan hayvaan (.!.) smileysmiley

^^DF arKadaşlıkları bi başka smiley
Özel Mesaj Gönder
masqara
Üye

Üye Avatar

Nereden: iZm!r..
Katılım Tarihi: 07.08.07
Mesaj Tarihi 13-08-2007 19:07
çokk doruu bence de duman grubu tek kişiden oluşmuor...

Yakın oLmak için Uzak dUr b3nd3n..!!
Özel Mesaj Gönder
muro
Üye

Katılım Tarihi: 26.07.07
Mesaj Tarihi 15-08-2007 09:03
nitelikli bir yazi ama genelleme yapip eminim anlamiyacaksiniz lafi kadin arkadaslar icin biraz abartili kacmis.
üzerine alinanlar alinacaktir zaten.
Özel Mesaj Gönder
BiLgE_ba_tu_han
Üye

Üye Avatar

Nereden: anTaLya
Katılım Tarihi: 08.07.07
Mesaj Tarihi 17-08-2007 11:39
burda geneLLeme yok sadece beLirgin bi çoğunLuktan bahsediorz üzerinize bu kadr aLınmayın yani bende kızım ama üstüme aLınmıormsmiley

Herkes o dilbere hayran dönüpte bakmayan hayvaan (.!.) smileysmiley

^^DF arKadaşlıkları bi başka smiley
Özel Mesaj Gönder
Duyguduman
Üye

Katılım Tarihi: 10.02.07
Mesaj Tarihi 17-08-2007 11:46
evet bazı arkadaslar cok abartıyo.bn cok gereksız buluyorum boyle seylerı

tikileşmeyelim, tikileştirmeyelim.. Boş hayallerde geçinip gitmeyelim..

coq doqru demıs arkadassmiley

aqlıma soqtun al bir bilmece qibi
cözemedim tamamen doldur boş yerleri
ya devam et ya vazqec bu senin secimin
ya seviş ya da harb et yırtıp at kefeni
Özel Mesaj Gönder
daredevil_totti
Üye

Nereden: zonguldak
Katılım Tarihi: 04.10.07
Mesaj Tarihi 08-05-2008 12:06
sU AN tartısığımız konu bile çok saçma ama burdan sunu çıkarabılırz ki sadece erkekler abaza olmuyomus kızlarında abazası oluyomuss batuuuhan kaan die bağıran tipler

TUĞBA
Özel Mesaj Gönder
dumancool
Üye

Nereden: samsun
Katılım Tarihi: 01.10.08
Mesaj Tarihi 04-10-2008 16:33
şahsen duman üyelerini abim olarak görüyorum yani gerçek abim olsa onu ile bu kadar çok sevemezdim .ama kendilerini bu kadar çok sevmem önce yaptıkları müzikten ve tarzlrından başladı.sonra onları yavaş yavaş tanımaya başladığımda keşke bu insanlar gbi abim olsaydı dedim.yani sölemek istediğim şey onlara hayranlık sadece aşk anlamında algılanmasın.ben konserlere önce onlar için gdiyorum çünkü zaten biliyorum ki onlar varsa müzikleri de kaliteleri de onlarla gelir.ben kaan batuhannn die bağranlardan olmm ama kaan abii fln die bağırabilirim .tabi ben de nası aşık olduklarını anlayamıyorum ama her bağıran onlar gbi diil bunu da biliyorumm...

çok sağolunn
Özel Mesaj Gönder
xrockx_crn
Üye

Nereden: ank
Katılım Tarihi: 19.10.07
Mesaj Tarihi 04-10-2008 17:05
wlla itiraf edim bnde batuhana aşıktım bir zamanlar ama 6. sınıftayken xD

çocukca şeyler bunlar arkadaşlar kendinizi küçük düşürmeyin bu şekilde deliriyosanız gitarıyla çaldıı harikalar için delirin müzikleri için yani smiley

güzel bi yazı olmuş tebrikler..

!! ?
Özel Mesaj Gönder
Atlanilacak Forum:
Duman Forever Araçlar

| |

Anket
Sitenin arka plan resmi değişsin mi yoksa kalsın mı?

Evet değişsin.

Hayır değişmesin.

Ankete katılabilmek için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre

Henüz ÜYE Olmadınız mı?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Şifremi Unuttum?
Şifrenizi öğrenebilmek için Buraya Tıklayın.
Kısa Mesajlar
Mesajınızı gönderebilmeniz için üye olmanız yada üye girişi yapmanız gerekmektedir.

DuMaN_EmiR
09/01/2019 09:20
tekrar selam. ulaşsın eskiler instagram/m.emir.et smiley

recover
12/10/2018 18:46
emirsmiley

Slipknot_9
07/07/2018 23:26
Slipknot forever ne oldu ya ^^

DuMaN_EmiR
29/05/2018 06:50
Herkese selam. smiley