Rock'n Coke İstanbul 2011
Gönderen Dibine Kadar - April 13 2011 00:55:37


10.000 kullanıcının facebook ile siteye bağlanması gerekiyormuş öyle açıklanacakmış gruplar.

Bilet Fiyatları:

Tam: 140,00 TL, Öğrenci: 90,00 TLRock’n Coke 2011, 16 - 17 Temmuz’da Hezarfen Havaalanı’nda!

Kombine + Kamp bileti sahipleri 15 Temmuz 2011, Cuma; 18:00’den itibaren festival alanına giriş yapabileceklerdir.

Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, bu sene yine Hezarfen Havaalanı’nda. 16 - 17 Temmuz 2011 tarihlerinde, yedincisi düzenlenecek olan Rock’n Coke, festivalseverlere dünyaca ünlü sanatçıların eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Avantajlı Rock’n Coke biletleri satışta!

Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock’n Coke Festivali, Hezarfen Havaalanı’nda müzikseverlerle buluşuyor. 16 ve 17 Temmuz 2011, tarihlerinde yedincisi düzenlenecek olan Rock’n Coke festivalinde, eğlence ve etkinlik alanı aktivitelerinin yanı sıra; herzamanki gibi güçlü bir program, kamp alanı ve unutulmaz bir festival deneyimi müzikseverleri bekliyor.

2011 yılının merakla beklenen etkinliği Rock’n Coke, bu sene ana sahnenin yanı sıra farklı müzik tarzlarına yer verecek yan sahneler, DJ performansları, 10.000 kişilik kamp alanı ve aktiviteleriyle festivalcilere şehir hayatını unutturacak dolu dolu bir haftasonu kaçamağı vaat ediyor. Müzikseverlerin keyifli zaman geçirmeleri için her türlü detayın düşünüldüğü dev festival kasabasında hayat, 16 - 17 Temmuz 2011’de de 24 saat devam ediyor.
Haber Metni


Festival Kuralı

9 yaş ve üstü bilete tabiidir. 15 yaşını doldurmamış katılımcılar festivale yalnızca ebeveynlerinin refakatinde katılabilirler.
Organizasyon firmasının programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etkinlik günü girişler barkod okuma sistemi ile yapılacaktır. Biletlerinizi Biletix Satış Kanallarından alınız. Biletix satış kanalları dışından alınan biletler geçersizdir.
Sahne önü bileti tek başına konser izleme ve festival alanına giriş hakkı vermez. Konseri izleyebilmek ve festival alanına girmek için günlük, kombine ve/veya kombine + kamp bileti de satın alınması ve biletlerin sahne önü bileti ile birlikte gösterilmesi gerekmektedir.
Festival her türlü hava koşullarında gerçekleşecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunuz. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
Festival alanına kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ruhsatsız silah ile lazer ekipmanları sokmak yasaktır.
Festival alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilirler.
Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları ile video kamera, fotograf makinası sokmak yasaktır.
Konserleri izlemek için oturma düzeni yoktur.
Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festival organizasyonuna ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması gerekmektedir.
Festival alanında yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır.
Güvenlik personeli herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır ve organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Biletler devredilemez. İade edilemez.
Kaybolan biletlerde Biletix ve organizatörün sorumluluğu bulunmamaktadır.
Hiçbir bilet yarışmalar, promosyonlar veya misafirperverlik paketleri için, organizatörün yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu şekilde satılan yada dağıtılan biletler iptal edilir. Bu bilete giriş izni verilmez veya giren kişi konser alanından çıkarılır.